Dom premium dla rodziny. Działka 1516m2

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Czwartek, 16 Kwiecień, 2026  01:48
1 890 000 zł
6799 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:278 m2
  • Liczba pokoi:5 i więcej pokoi
  • Pow. działki:1516 m2
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:2016
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Przedstawiam Państwu gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny,
położony na przestronnej działce o powierzchni 1516 m² w
miejscowości Wincentówek (gmina Leoncin, powiat Nowodworski).
Nieruchomość łączy spokojne sąsiedztwo z bliskością
Kampinoskiego Parku Narodowego. Dwukondygnacyjny budynek o powierzchni
użytkowej ok. 171,84 m² został zaprojektowany na bazie cenionego
projektu Riwiera 4 – charakteryzuje go prosta bryła z kopertowym
dachem, przestronna strefa dzienna z kominkiem oraz pięć sypialni i
dwustanowskowy garaż. Dom jest wykończony i wyposażona, dzięki
czemu nowy właściciel może od razu zamieszkać.

Parter to otwarta strefa dzienna – salon z kominkiem łączy się z
jadalnią i kuchnią z oknem na ogród. Z salonu wychodzi się na
taras, z którego rozpościera się widok na las i zieleń. Na
parterze znajduje się również gabinet (może pełnić funkcję
dodatkowej sypialni), łazienka z prysznicem oraz praktyczne
pomieszczenie gospodarcze. Podłogi w salonie i sypialniach są
drewniane, a w kuchni i komunikacji zastosowano kamień; komfort
zapewnia ogrzewanie podłogowe.

Piętro to prywatna strefa domowników. Znajdują się tu cztery
ustawne sypialnie – główna z własną łazienką i garderobą –
oraz dodatkowa łazienka, schowek i antresola. Z dwóch sypialni jest
wyjście na balkon. Naturalne światło zapewniają duże okna.

Dom wyposażony jest w nowoczesne instalacje: gazowy kocioł